Súťaž zdravotníckych záchranárov: Rescue Vrátna 2011


Milí kolegovia, kolegyne, prednášatelia, rozhodcovia a celý realizačný tím Rescue Vrátna 2011.
dovoľte mi vysloviť veľké ĎAKUJEM všetkým Vám, ktorí ste svojou odbornosťou, profesionalitou, objektivitou a v neposlednom rade svojou obetavosťou prispeli k zvládnutiu a úspechu prvého ročníku tohto odborného podujatia.
Budem mi cťou spolupracovať s Vami aj v budúcnosti pri našich ďalších spoločných aktivitách.

Miroslav Chabroň, odborný zástupca
Rescue Vrátna 2011 1.miesto, Falck P. Bystrica
Rescue Vrátna 2011 2. miesto, Tatry Team
Rescue Vrátna 2011 3. miesto, RZP Nitra 1, ZDZS BA

Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011
Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011
Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011
Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011
Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011
Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011 Rescue Vrátna 2011

foto: all rights reserved to ZDZS



  • Výsledková listina - Rescue Vrátna 2011

  • Bližšie informácie a program sa nachádza tu. [.pdf, 793kB]

  • Prihláška na súťaž sa nachádza tu. [.doc, 60kB]

  • Pokyny pre účatníkov a pokyny k plneniu úloh sa nachádzajú tu. [.pdf, 58kB]

  • Posádky zaregistrované na RV 2011

      PROFESIONÁLNE POSÁDKY:
         1. ZDZS BA 1
         2. ZDZS BA 2
         3. ZDZS BA 3
         4. ZDZS NR 1
         5. ZDZS Levice
         6. ZDZS TO 1
         7. ZDZS TO 2 Ranná rosa
         8. ZDZS BB 1
         9. ZDZS B. Štiavnica
        10. ZDZS NR 2
        11. FALCK 1
        12. FALCK 2
        13. FALCK 3
        14. FALCK 4
        15. Abovskí šráci
        16. Áristky
        17. Oraváci
        18. ZZS Zamed Vinica
        19. Humaj a spol.
        20. Tatry Team
        21. Papo
        22. ZZS Košice Markéza
        23. AZ auto

      ŠTUDENTI:
        1.SZU 1
        2.SZU 2
        3.SZU 3